Dom B 35 m2 stan deweloperski stalowy gotowy +

204000  netto

Cena w ostatnich 330 dniach nie zmieniła się

Dom B 35m2 stan deweloperski stalowy gotowy

Bazą domów gotowych stalowych jest: konstrukcja stalowa zabezpieczona antykorozyjnie, zabezpieczenie podłogi przed gryzoniami, okna, drzwi zewnętrzne, tynk mineralny zewn. na styropianie i płytach fermacell, okładzina drewnopodobna, nadbudowa pokryta blachą na rąbek”.

Dom stalowy = Stabilna Konstrukcja

Domy oparte o konstrukcję stalową, dają możliwość przewozu i posadowienia w pełni wykończonego projektu na działce klienta. Dzięki swojej konstrukcji nasz dom stalowy może być posadowiony na różnych podłożach między innymi blisko jeziora, w górach, w lesie czy przy morzu. Użycie najwyższej jakości materiałów, technologia, powoduje iż konstrukcja zachowuje niespotykaną w innych projektach sztywność zapewniającą stabilność na lata.

Krótki termin realizacji. Domy modułowe budowane są w całości na hali i są gotowe do zamontowania po około 1-3 miesiącach. Montaż na działce trwa najczęściej od 1 do 2 dni. Są to jedne z najtrwalszych, a przy tym najszybciej powstających domów na rynku.

Wykończenie pod klucz. Każdy dom modułowy posiada całą instalację wodno kanalizacyjną oraz elektryczną przygotowaną do podłączenia na działce. Wyposażony może być także w meble lub dodatkowe urządzenia dzięki czemu budynek może być gotowy do użytkowania zaraz po zamontowaniu.

Bieżące oszczędności. Projekty domów opartych na konstrukcji szkieletowej wyróżniają się nie tylko tańszymi kosztami budowy ale też mniejszymi kosztami utrzymania. Ogrzewanie, czy konserwacja elementów stalowych jest dużo tańsza.

Większa powierzchnia. Zastosowanie konstrukcji stalowej pozwala na wykonanie cieńszych murów, niż ma to miejsce w tradycyjnej zabudowie. Domy szkieletowe wyróżniają się więc mniejszą grubością ścian, a co za tym idzie większą oszczędnością przestrzeni.

Wysoka jakość. Nasze prefabrykowane domy stalowe zbudowane są w całości z wysokiej klasy materiałów, spełniających standardy na rynku. Ponad 20letnie doświadczenie w spawaniu masztów antenowych i wież, oraz certyfikowani spawacze, to gwarancja jakości na lata.

GWARANCJA

Na zakupiony przez Państwa domek otrzymują Państwo 5 lat gwarancji.

Opcja wydłużenia gwarancji do 25 lat

Kontakt

Zapraszamy Cię do naszego domku przy ul. Żółkiewskiego 15, Galeria Copernicus, Toruń.

Kontakt telefoniczny: 501 03 28 92 lub 733 44 33 44 w godzinach 9:00-18:00 pn-sob

hurtowniadomow.pl

www.sprzedazdomow.com

Pozdrawiamy,

Zespół Inteligentny Dom

Cena za m2

Powierzchnia użytkowa

Powierzchnia netto

Powierzchnia zabudowy

Konstruckja

Ilość pokoi

Ilość poziomów

Standard

Dach

Fundamenty

Wyposażenie

, , , , , , , , , , ,

Możliwość zmiany układu pomieszczeń

Możliwość zmiany rozmieszczenia okien

Szerokość

Długość

Wysokość

Typ

Styl

Czas realizacji

Montaż

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

,

Ściany wewnętrzne

Elewacja front

Elewacja tył

,

Elewacja boczne

,

Materiały dach

Materiały podłoga antresola

Materiały podłoga parter

Materiały podłoga piętro

Materiały ściana

Ocieplenie

Okna

Wykończenie

Schody

Całoroczny

Shopping Cart

POBIERZ OFERTĘ