Kilka słów o firmie Inteligentny Dom

Firma Inteligentny Dom, której właścicielem jest Tadeusz Kowalski, na rynku usług budowlanych istnieje od ponad 25 lat. Siedziba naszej firmy znajduje się w Toruniu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak nasze usługi kierujemy do Klientów z całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji usług budowlanych dla klientów indywidualnych oraz firm, a także nasza ogromna pasja, jaką jest ekologia, sprawiły, że naszym celem stało się zaprojektowanie i wykonanie domu, który będzie spełniać potrzeby Klientów, a przy tym będzie obiektem przyjaznym dla środowiska. Zajmujemy się sprzedażą domków modułowych – nowoczesnych obiektów, które z łatwością można wznieść w kilka dni, w praktycznie każdym miejscu! Nasze domy modułowe realizowane są w ramach przedsięwzięcia Mam Mój Dom, którego celem jest umożliwienie Klientom spełnienia marzeń o własnym domu.

Projektowanie, konstruowanie i wznoszenie domów to nasza prawdziwa pasja. W naszej pracy stawiamy na przemyślane rozwiązania, energooszczędność i ekologię, jednocześnie oferując naszym Klientom produkty estetyczne, z ciekawym designem i nienagannym wzornictwem. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów – dostosowujemy projekty, nieustannie się rozwijamy, optymalizujemy czas pracy i równoważymy koszty w taki sposób, by finalny odbiorca mógł cieszyć się solidnym produktem i szybko zrealizowanym projektem w atrakcyjnej cenie.

dom pokazowy 35 m
dom pokazowy 35 m
dom pokazowy 35 m
Shopping Cart

POBIERZ OFERTĘ